با سلام خدمت پژوهشگران گرانقدر

چند سال قبل در موقعیتی قرار گرفتیم که لازم بود تا فصل 4 پایان نامه خود را آماده کنیم. از این رو دنبال یک آماریست می گشتیم که این کار رو برامون انجام بده.

بعد از کلی جستجو یک نفر رو پیدا کردیم و قرار شد کار آماری ما رو انجام بده. پس از انجام تحلیل آماری، به استاد راهنما تحویل دادیم. که استاد ایرادهایی گرفتن.

از آماریست خواستیم که نواقص رو برطرف کنه ولی متاسفانه باز هم کار به درستی انجام نشد. بین حرفهای استاد راهنما و حرفهای آماریست تفاوت هایی وجود داشت که ما اصلا سر درنمی آوردیم.

بالاخره تصمیم گرفتیم که خودمون تحلیل آماری رو یاد بگیریم و کار خودمون رو انجام بدیم. چون رشته تحصیلی خودم، ارشد ریاضی بود به سرعت توانستم نرم افزارهای SPSS  و SmartPlS  رو یاد بگیرم و کار آماری پایان نامه خودمون رو به راحتی انجام دادم و بعد از اون هم به عنوان یک آماریست مشغول انجام دادن کار آماری برای پایان نامه ها و مقالات شدم.

بعد از چند سال کار آماری حالا تصمیم گرفتیم که تمام تجربیات و دانش آماری خودمون رو در این دی وی دی ها عرضه کنیم برای پژوهشگرانی که علاقمند به یادگیری تحلیل آماری هستند و می خواهند بدون دردسر کار آماریشون رو انجام بدن. به شما اطمینان می دهیم که با استفاده از این محصولات خودتون به یک آماریست تبدیل می شوید.

در کنار شماییم تا پایان یادگیری.

با احترام : گروه آموزشی آمار مارکت